top of page

BASINDA BİZ

Bizden Haberler

Ulusal ve yerel basında hakkımızda ve yaptığımız projeler ile ilgili haberlerin detayları

Etkinlik Tanıtımı

Yeni Yıl Daveti

Serap Oğuz Blog

HABERLER.COM

MİLLİYET

MİLLİYET

“Yeni Yıla Merhaba" yemeğinde ünlü isimler buluştu.

Ünlü astrolog Hande Kazanova'nın yanı sıra çok sayıda moda bloggerının da katıldığı akşama Alchera Koleksiyon 'un giysileri damga vurdu”

haberin devamı için tıklayın

"Mutlu Medya Grup Şirketi altında, Ulusal/uluslararası markalara Sosyal Medya Danışmanlığı ve Etkinlik Yönetimi alanında destek vermekte, aynı zamanda yetişkin ve çocuklara yönelik aktiviteler, kurumsal davetler, nişan vb özel gün davetleri düzenleyen bir parti & davet mekanı Mutlu Villa'yı işletmektedir"

haberin devamı için tıklayın

"Cemile Sultan Korusunda gerçekleşen Yeni Yıl Davetine, ünlü astrolog Hande Kazanova ve moda bloggerları Duygu Şenyürek, Tuğba Tunçkaya ve Sebile Ölmez gibi birçok sosyal medya fenomeni katıldı.

Serap Oğuz'un sürprizleri ve hediyeleri ile renklenen gecede, tüm konuklar ülkemiz ve sevdikleri için “Çok güzel bir yıl olsun” dileklerini paylaştı."

haberin devamı için tıklayın

Sosyal Sorumluluk

Sosyal Sorumluluk

Sosyal Sorumluluk

IHA

HABERTÜRK

BEYAZ GAZETE

“Sosyal medyada verdikleri anlamlı mesajlar ve paylaşımlarıyla binlerce takipçiye ulaşan blogger anneler, kimsesiz çocuklara tişörtler tasarladı. “Kimsesiz çocuklarımızın yanındayız” Etkinlik hakkında bilgi veren Mutlu Anneler Platformu kurucusu Serap Oğuz,

anneler gününde kimsesiz çocuklarımıza “senin de annenim” demek istediklerini söyledi”

haberin devamı için tıklayın

" Serap Oğuz; “Mutlu Anneler Platformu olarak bu tarz birçok sosyal sorumluluk projesi altına imzamız atıyoruz. Bu yıl kimsesiz çocuklarımızın yanındayız. İstanbul’da çok sevilen annelerle Türkiye’nin birçok yerinden gelen anneyle bir araya gelerek çocuklarımızı kucaklamak istedik” dedi"

haberin devamı için tıklayın

"Samsun’da, “Senin de Annenim” sosyal sorumluluk projesi kapsamında, sosyal medyanın en ünlü blogger anneleri kimsesiz çocuklar için bir araya gelerek onlara tişörtler tasarladı."

haberin devamı için tıklayın

Little Pony Etkinliği

Kızıl Serçe Gala

Influencer Gibi

Yaşamak

EMLAKTA FARK

ESQUİRE

SÖZCÜ

“Sevilen çizgi film Elif’in Düşleri, ve Little Pony’ler Point Bornova’da çocukları hayal dünyasına davet ediyor. Point Bornova ziyaretçisi tüm çocuklar Elif’in Düşleri ve Little Pony ile birlikte unutulmaz deneyimler yaşayacak. Film gösterimine ünlü blogger anneler Serap Oğuz, Gülnihal Eren, Simay Özyiğit, Yüksel Ak katılım gösterecek.”

haberin devamı için tıklayın

" Instagram'da popüler olan 3 influencerdan biri de Serap Oğuz'un dokuz senedir dijital dünyada artan kitlesi bulunuyor"

haberin devamı için tıklayın

"Oscar ödüllü oyuncu Jennifer Lawrence’ın bu kez acımasız bir ölüm makinesi olarak izleyici karşısına çıkacağı yılın merakla beklenen filmi ‘Kızıl Serçe’nin galası Serap Oğuz organizasyonluğunda geçtiğimiz akşam Soho House'da gerçekleşti. ‘Kızıl Serçe'nin galasına Burcu Kara, Akasya Aslıtürkmen, Selin Altay gibi ünlü isimler ve bloggerlar katıldı."

haberin devamı için tıklayın
bottom of page