top of page

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Geleneksel reklam ve yeni nesil pazarlama stratejilerini bir araya getirerek markanıza mutlu fikirler sunacak olan yol arkadaşınızız!

İş birliği içerisinde olduğumuz markayı kendi markamız gibi benimseyip itibar ve müşteri gözündeki marka algısını en üst düzeye çıkararak yaptığımız entegre çalışmalar ile size optimum faydayı sağlarız.

Markanızın hikayesi ve gerçekleştirmek istediğiniz hedefleriniz doğrultusunda hikayenize uygun olarak ihtiyaç duyduğunuz kreatif ve mutlu fikirler üretiriz.Markanızın köklenmesine; dallanıp çiçeklenmesine şahit olduğumuz yüzlerce markadan da öğrendiğimiz uzere her markanın yolculuğu tamamen ona özel ve biriciktir. Markanızın ve ürün/hizmet gamınızın tanıtımını büyük bir titizlikle dizayn eder; dijital medyanın her mecrası için ayrıca değerlendirip konumlandırırız.

Mutlu Villa olarak; dilerseniz Suadiye İstanbul da bulunan 100 kişi kapasiteli bahçeli mekanımızda dilerseniz istediğiniz her hangi bir yerde; kurumunuza özel lansmanlar, şirket içi motivasyon buluşmaları, ürün lansmanları gerçekleştiririz.

 

Ve ihtiyacınız olan tüm pazarlama kalemlerini tek kalemde size sunacak tecrübe ve enerjiye sahibiz 🤗

Misyonumuz & Vizyonumuz

Dijital dünyanın dinamizminin farkında bir dijital medya ajansı olarak:

 

Sizi kreatif; sürdürülebilir projeler ve sosyal sorumluluk bilinciyle tüketiciye karşı en doğru ve yenilikçi şekilde temsil ederiz.

Her zaman ilham alınan akılcı Mutlu Fikirlerimizle temsil ettiğimiz iş ortağımızın memnuniyetini en üst düzeye çıkarır ve markaya pazarda pozitif farklılık kazandırırız.

Hikayenize uygun stratejilerle markanın gücüne güç katan projeler yaparak prestijinizi ve satış hacminizi güçlendiririz.

Kurucumuzdan mesaj

1984 Antalya doğumlu Serap Oğuz; ilk, orta ve lise öğrenimini Antalya’da tamamladıktan sonra 2002 yılı itibari ile üniversite eğitimi için geldiği İstanbul’da yaşamaktadır.

Marmara Üniversitesi mezunu Oğuz, kariyer hayatı devam ederken yine aynı üniversiteden İletişim ve Pazarlama üzerine master programına katılmıştır. Mezuniyet sonrasında kariyerine “Kurumsal İletişim ve İnsan Kaynakları” alanında orta ve üst düzey yöneticilik pozisyonlarında devam etmiştir. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

Profesyonel kariyerinin yanı sıra özel ilgi alanı olan Moda ve Güzellik alanlarında özel eğitimler alan Serap Oğuz; Haute Couture Eğitimi alarak Moda sektörüne olan ilgisini eğitimle pekiştirmiştir.

2010 yılından bu yana Güzellik, Stil ve Yaşam üzerine tecrübelerini blogunda yazmaktadır. Yazıları Hürriyet ve Milliyet Gazetesinde yayınlanmakta olup; Türk Blog Camiasının tanınmış yazarlarındandır. 
Serap Oğuz, 2020 yılında karantinada kaleme aldığı ilk romanı “Bugüne Dek Neredeydin Sen” ile  okuruyla buluşmuştur.
Dijital dünyanın gerçek karakterlerine ve onların hikayelerine yer verdiği roman Türkiye’nin en çok okunan kitapları arasında yerini almıştır.

2010  Yılından bu yana çeşitli markalara Dijital Medya Strateji Danışmanlığı ve Event/ PR Yonetimi alanında ulusal ve uluslararası alanda hizmet etmekte olan Oğuz, Mutlu Medya Grup şirketi ile ajans ve organizasyon hizmetlerine devam etmektedir.

Değerlerimiz

  • Her Daim Özgün

  • Hem Geleneksel Hem Çağdaş

  • Sürdürülebilir Projeler ve Temalarla

  • Doğaya ve İnsana Duyarlı

  • Amatör Ruhlu Profesyonel

  • Etik Değerlere Sahip

  • Eğlenceli ve Çalışkan bir Takım Ruhuyla

  • Güncel ve dinamik

  • Tutkulu ve İlham Veren

  • Aidiyet Duygusu Yüksek

IMG_6782.JPG
Mutlu işbirlikleri için 
iletişime geçiniz.

Başvurunuz için teşekkür ederiz

bottom of page