top of page

2010'dan Bugüne

AVM Referansları

63213328-83F0-4E29-8055-A1AB0735B621.jpeg

Türkiye çapındaki çeşitli AVM'lerde influencer etkinlikleri, çocuklar için eğlenceli ve bilgilendirici atolye ve etkinlikler, konsept partiler ve festivaller gibi bir çok projeye imzamızı atıyoruz

Anne Bebek Organizasyonları

WhatsApp Image 2023-03-01 at 19.46.33.jpeg

Anneler her zaman çocukları için en iyisini ister. Annelerin tercihi olan markalara özel düzenlenen influencer etkinlikleri, dijital iletişim danışmanlığı, sosyal sorumluluk projeleri, çocuklar ve yetişkinlere özel organize ettiğimiz birçok etkinlikle kalplerde mutluluklar yaratıyoruz!

Sosyal Sorumluluk Projeleri

IMG_0385_edited.jpg

Çocukların mutluluğu önceliğimiz ve onların yüzündeki gülümsemeye en küçük bir katkımızın olması bizim motivasyonumuz!

Kimsesiz çocuklar için düzenlediğimiz sosyal sorumluluk projelerimiz "Karede Kimse Yok" ve "Seninde Annenim" ile Türkiye çapında bir çok sevgi evinde yaşayan çocuğa ulaşıp ihtiyaçlarını giderip tebessümlerine ortak olduk.

"Hayata sımsıkı tutun" projemizle El Bebek Gül Bebek Derneği aracılıgı ile premature bebeklere amigurumi ahtapot oyuncaklar ulastırıp hayata daha sıkı tutunmalarına vesile olmak üzere anneler ile oyuncak ördük.

Bu ve bir çok proje ile daha çok mutluluk peşindeyiz!

Kişisel Bakım ve Kozmetik Referansları

websitesi (8).png

Sektörde öncü ve müşterilerinin sadakatini kazanmış markaların ürün tanıtımlarını, hedef kitle analizi doğrultusunda kullanıcı deneyimi odaklı influencer projeleri ile hayata geçiriyoruz. Stratejik dijital iletişimlerinin sağlandığı projelerimizle gerçek tüketici tarafında satın alma ve prestij odaklı ilerliyoruz.

Sağlık Etkinlikleri

IMG_8207_edited.jpg

Klinik, doktor ve hastanelerin hizmetlerinin etkili şekilde tanıtılması, hedef müşteri kitlelerine ulaşmalarının sağlanması ve hizmet içeriklerinin anlatılması amacıyla gerçekleştirdiğimiz davetlerimizle sizlerleyiz.

Stil ve Sürdürülebilir Moda

IMG_7552_edited_edited_edited.jpg

Giyim sektörünün trendlerini belirleyen markaların yeni kreasyonlarının tanıtılması, kıyafet tasarımlarında fark yaratan noktaların vurgulanması ve kumaş içeriklerinin hedef müşterilere etkin şekilde sunulması için düzenlediğimiz influencer etkinliklerimiz, davetlerimiz ve açılış organizasyonlarımızla hizmetinizdeyiz

Filmler ve Animasyonlar

IMG_8485_edited.jpg

Gösterime giren çocuklara özel animasyon ve yetişkinlerin favorileri arasına giren bir çok Oscar ödüllü filmin gala etkinliklerine katılım gerçekleştirdik. Filmlerin ön gösterimleri, hedef izleyici kitlesine ulaşması ve bilinirlik kazanması için influencer etkinlikleri organize ettik. Keyifli etklinliklerimize göz atmak ister misiniz?

Otelcilik ve Turizm

6526AE9A-46EA-4CE8-86AC-2E722CAA7EDF.jpeg

Otellerin tanıtımının sağlanması için kreatif içerikler sunarak davetlilerimiz ile organizasyonlar gerçekleştirdik. Sürdürülebilir projelerimiz sayesinde yıl içerisinde otel markalarının bilinirliğini ve tercih edilebilirliğini arttırdık. 

Mücevher ve Aksesuar

IMG_7547.JPG

Stilin ayrılmaz parçası olan aksesuar ve mücevher markaları ile yaptığımız çalışmalar ile  her yaştan kadının ve erkeğin tarzına stiline uygun mücevher ve aksesuar olabileceğini gösteren çeşitli influencer etkinliklikleri ve projeleri gerçekleştirdik. Bir göz atmak ister misiniz:)

bottom of page