top of page

Hikayemiz

Mutlu Medya Grubu

Dijital medya pazarlama ve geleneksel halkla ilişkiler faaliyetleriyle 15 yılı aşkın suredir etkinlik bazlı organizasyonlar, influencer eventleri, kurumsal partiler ve dijital medya pazarlama alanında hizmetler veren

`Mutlu Medya Ajans` ve  birbirinden özel konsept butik partilerin adresi `Mutlu Villa Parti Davet`

şirketlerimizin ana çatısıdır.

Mutlu Medya Ajansı

Dijital dünyanın dinamizminin farkında bir dijital medya ajansı olarak:

Sizi kreatif; sürdürülebilir projeler ve sosyal sorumluluk bilinciyle tüketiciye karşı en doğru ve yenilikçi şekilde temsil ederiz.
Her zaman ilham alınan akılcı Mutlu Fikirlerimizle temsil ettiğimiz iş ortağımızın memnuniyetini en üst düzeye çıkarır ve markaya pazarda pozitif farklılık kazandırırız.
Hikayenize uygun stratejilerle markanın gücüne güç katan projeler yaparak prestijinizi ve satış hacminizi güçlendiririz.

Image by Ben Kolde
10991E09-6405-4F6E-9D4F-A1F53FFA0F36_1_201_a.jpeg

Mutlu Villa Davet

Suadiye'de bulunan Mutlu Villa'mızda kurumsal lansmanlar, şirketlere ozel happy hours buluşmaları, yetişkin ve çocuklara yönelik konsept partiler gerçekleştiriyoruz.

Bahçeli bir parti evi olan Mutlu Villa'da 100 kişilik kapasitemizle misafirlerimizi sunduğumuz kişiselleştirilmiş butik hizmetlerimizle ağırlamaktan mutluluk duyarız!

Serap Oğuz kimdir?

1984 Antalya doğumlu Serap Oğuz; ilk ve orta öğrenimini Antalya’da tamamladıktan sonra 2002 yılı itibari ile üniversite eğitimi için geldiği İstanbul’da yaşamaktadır.

Marmara Üniversitesi mezunu Oğuz, kariyer hayatı devam ederken yine aynı üniversiteden İletişim ve Pazarlama üzerine master programına katılmıştır. Mezuniyet sonrasında kariyerine “Kurumsal İletişim ve İnsan Kaynakları” alanında orta ve üst düzey yöneticilik pozisyonlarında devam etmiştir. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

Profesyonel kariyerinin yanı sıra özel ilgi alanı olan Moda ve Güzellik alanlarında özel eğitimler almıştır.

2010 yılından bu yana Güzellik, Stil ve Yaşam üzerine; 2014 ten beri de annelik  ve hayatıyla ilgili tecrübelerini blogunda yazmaktadır. Yazıları Hürriyet ve Milliyet Gazetesinde yayınlanmakta olup; Türk Blog Camiasının tanınmış yazarlarındandır. Serap Oğuz, 2020 yılında karantinada kaleme aldığı ilk romanı “Bugüne Dek Neredeydin Sen” ile sevilen kitap yazarlarından biri olmuştur.

Yazar Serap Oğuz, kitabı "Bugüne Dek Neredeydin Sen" de dijital dunyanın renkli akışında influencerların ikili ilişkilerine ve arkadaşlık ilişkilerine ayna tutan gerçek hikayeleri kaleme almıştır.

2010  Yılından bu yana çeşitli markalara Dijital Medya Strateji Danışmanlığı ve Event/ PR Yonetimi alanında ulusal ve uluslararası alanda hizmet etmekte olan Oğuz, Mutlu Medya Grup şirketi ile ajans ve organizasyon hizmetlerine devam etmektedir. 

2016 yılında Mutlu Villa Parti & Davet isimli parti evini açan Serap Oğuz, Suadiye İstanbul’da bulunan işletmesi ve ajansı ile kurumsal hayatta bir iş insanı olarak bir çok hemcinsine ilham olmaktadır.

IMG_6782.JPG
PHOTO-2020-08-09-14-44-33.jpg
fada8351-b2e9-4e88-82d8-01e995b77c52.JPG

BASINDA BİZ

WhatsApp Image 2023-03-15 at 23.53.48.jpeg
WhatsApp Image 2023-03-16 at 09.49.35.jpeg

Etkinlik Tanıtımı

Yeni Yıl Daveti

Serap Oğuz Blog

haberler.png
Milliyet_logosu.png
Milliyet_logosu.png
“"Yeni Yıla Merhaba" yemeğinde ünlü isimler buluştu.
Ünlü astrolog Hande Kazanova'nın yanı sıra çok sayıda moda bloggerının da katıldığı akşama Alchera Koleksiyon 'un giysileri damga vurdu”
haberin devamı için tıklayın
"Mutlu Medya Grup Şirketi altında, Ulusal/uluslararası markalara Sosyal Medya Danışmanlığı ve Etkinlik Yönetimi alanında destek vermekte, aynı zamanda yetişkin ve çocuklara yönelik aktiviteler, kurumsal davetler, nişan vb özel gün davetleri düzenleyen bir parti & davet mekanı Mutlu Villa'yı işletmektedir"
haberin devamı için tıklayın
"Cemile Sultan Korusunda gerçekleşen Yeni Yıl Davetine, ünlü astrolog Hande Kazanova ve moda bloggerları Duygu Şenyürek, Tuğba Tunçkaya ve Sebile Ölmez gibi birçok sosyal medya fenomeni katıldı.
Serap Oğuz'un sürprizleri ve hediyeleri ile renklenen gecede, tüm konuklar ülkemiz ve sevdikleri için “Çok güzel bir yıl olsun” dileklerini paylaştı."
haberin devamı için tıklayın

Sosyal Sorumluluk

Sosyal Sorumluluk

Sosyal Sorumluluk

İHA.png
HABERTÜRK.jpg
Beyaz-Gazete-Logo.jpg
“Sosyal medyada verdikleri anlamlı mesajlar ve paylaşımlarıyla binlerce takipçiye ulaşan blogger anneler, kimsesiz çocuklara tişörtler tasarladı. “Kimsesiz çocuklarımızın yanındayız” Etkinlik hakkında bilgi veren Mutlu Anneler Platformu kurucusu Serap Oğuz,
anneler gününde kimsesiz çocuklarımıza “senin de annenim” demek istediklerini söyledi
haberin devamı için tıklayın
" Serap Oğuz; “Mutlu Anneler Platformu olarak bu tarz birçok sosyal sorumluluk projesi altına imzamız atıyoruz. Bu yıl kimsesiz çocuklarımızın yanındayız. İstanbul’da çok sevilen annelerle Türkiye’nin birçok yerinden gelen anneyle bir araya gelerek çocuklarımızı kucaklamak istedik” dedi"
haberin devamı için tıklayın
"Samsun’da, “Senin de Annenim” sosyal sorumluluk projesi kapsamında, sosyal medyanın en ünlü blogger anneleri kimsesiz çocuklar için bir araya gelerek onlara tişörtler tasarladı."
haberin devamı için tıklayın

Little Pony Etkinliği

Kızıl Serçe Gala

Influencer Gibi

Yaşamak

EMLAKTA FARK.png
“Sevilen çizgi film Elif’in Düşleri, ve Little Pony’ler Point Bornova’da çocukları hayal dünyasına davet ediyor. Point Bornova ziyaretçisi tüm çocuklar Elif’in Düşleri ve Little Pony ile birlikte unutulmaz deneyimler yaşayacak. Film gösterimine ünlü blogger anneler Serap Oğuz, Gülnihal Eren, Simay Özyiğit, Yüksel Ak katılım gösterecek.
haberin devamı için tıklayın
Esquire-logo.png
" Instagram'da popüler olan 3 mikro influencerdan biri de Serap Oğuz'un dokuz senedir dijital dünyada artan kitlesi bulunuyor"
haberin devamı için tıklayın
sozcu-gazetesi-sozcu-com-tr1.jpg
"Oscar ödüllü oyuncu Jennifer Lawrence’ın bu kez acımasız bir ölüm makinesi olarak izleyici karşısına çıkacağı yılın merakla beklenen filmi ‘Kızıl Serçe’nin galası Serap Oğuz organizasyonluğunda geçtiğimiz akşam Soho House'da gerçekleşti. ‘Kızıl Serçe'nin galasına Burcu Kara, Akasya Aslıtürkmen, Selin Altay gibi ünlü isimler ve bloggerlar katıldı."
haberin devamı için tıklayın
bottom of page